Avrupa’nın en büyük hastanesi Ankara Şehir Hastanesi ile Mersin Şehir Hastanelerini yapıp faaliyete geçirerek klinik, servis, güvenlik ve teknik alanlarındaki tüm hizmetleri bir bütün olarak sunan CCN Group'un inşaat sektöründe Ülkemizin geleceğine yaptığı yatırımlarla birlikte ülkemize hizmet için; CCN güvenlikle hizmet sektöründe yenilikçi, teknolojik gelişmelere açık, insan kaynağını etkin yöneten, çalışan ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan şirket olmayı amaçlamaktayız.

İnsan yaşamının temel ihtiyaçları olan Yemek, içmek ve barınmanın yanında maalesef her geçen gün dahada güvensiz hale gelen dünyamızda güvenlik olgusuda en önemli ihtiyaçlardan biri haline gelmiştir.

Değişen ve gelişen dünyamızda can ve mal güvenliğinin yanında şirketlerimizin ve kurumlarımızın bilgi güvenliğini tehdit oluşturan unsurlarda her geçen gün değişim ve gelişim göstermektedir. Devletlerin, Kurumların şirketlerin ve insanların kendi can ve mal güvenliğine yapmış olduğu güvenlik harcamaları her geçen gün artarak devam etmektedir.

CCN Group bünyesinde kurulmuş olan CCN güvenlik şirketimiz sektöründe yenilikçi, teknolojik gelişmelere açık profesyonel insan kaynağını etkin yöneten çalışan ve müşteri menmuniyetini en üst seviyede tutarak emin adımlarla sektördeki yerini almıştır.

Bu alanda yurtiçi ve yurtdışında hizmet üreten eğitim faaliyetleriyle hizmetlerine katma değer katan etkin güvenlik hizmeti için değişen ve gelişen teknolojileri hizmetinde kullanan bununla birlikte siber güvenlik konusunda atmış olduğu adımlarla sektöründe öncü firma olma konusunda hedeflerine emin adımlarla yürümektedir.

Geçmişinden güç alan ilkelerine sımsıkı bağlı hedeflerine ulaşma konusundaki azim ve tercübeyle bizleri bugünlere taşıyan ve ileriye taşıyacak olan çalışma arkadaşlarım ile birlikte, bugüne kadar taviz vermeden koruduğumuz değerleri ve elde ettiğimiz başarıları bundan sonra da arttırarak devam ettireceğiz. Daha huzurlu ve güvenli bir dünya temennisi ile;